RÓŻNE PROJEKTY

ALTANA

2 1 3 4

 

 

 

KONSTRUKCJA DACHU

4 3 2

 

6 5 1

 

 

 

 

 

 

BUDYNEK GOSPODARCZY

5 4 3 2 1

 

 

 

 

 

BALUSTRADA

4 3 2 1

 

 

 

GARAŻ

1 2 3 4 5

 

 

GARAŻ 2

5 4 3 2 1

 

 

 

   Firma P.U.H.P Solidan trudni sie wykonywaniem projektów warsztatowych konstrukcji drewnianej. Taki projekt pozwala inwestorowi zobaczyć swój dach zanim powstanie w rzeczywistości. Projekt zawiera wszystkie niezbędne szczegóły. Klient widzi swój wirtualny dach w wersji 3D. Ma możliwość wprowadzania zmian, które w formie 3D zostają od razu zmienione.(uniknięcie kolizji z kominami itp.) Projekt również zawiera materiał pokryciowy. Dzięki przygotowaniu projektu konstrukcji nie marnuje się drewna. Zamówione zostaje tylko tyle drewna, ile naprawdę jest potrzebne aby wyciąć dany element.
Na życzenie klienta dostarczamy wszystkie potrzebne materiały montażowe tj. łaty, kontrłaty boazerię, gwoździe, wkręty, łączniki i okucia ciesielskie. Na podstawie naszego projektu warsztatowego liczymy dokładnie co do sztuki ile czego jest potrzebne. Wszystkie materiały dojeżdżają z konstrukcją na budowę. oszczędza to cenny czas i kupowanie na własne ryzyko.

Przed przystąpieniem do wykonania projektu więźby, wykonujemy pomiary powykonawcze. Z naszego doświadczenia wynika, że mury „wychodzą“ murarzom bardzo rzadko takie jak zakładał projekt. Odchyłki sięgają od kilku do kilkunastu centymetrów, co uniemożliwia zamontowanie więźby zrobionej według projektu. Projektowaną więźbę dopasowujemy wtedy do stanu faktycznego budynku i dzięki czemu nie ma przykrych niespodzianek podczas montażu.

Poglądowe projekty znajdują się poniżej. Na zamówienie jest wykonywany szczegółowy projekt wg zaleceń klienta.

Pliki do pobrania:

 

Poniżej przedstawiamy kilka projektów dachów:


slajd3
slajd2